כל מה שרציתם לדעת על פינוי מחסן

אם בעבר, פינוי מחסן נעשה בצורה עצמאית, כיום יותר ויותר אנשים פונים אל שירות זה משום הכדאיות הגדולה של השירות. כדאיות שבאה לידי ביטוי במקצועיות וחסכון בזמן ובכסף.

חשיבותו של המחסן

 בעת קניית דירה או מעבר לדירה שכורה רוב האנשים שמים דגש על כך שהדירה תכלול מחסן. החשיבות של המחסן גדולה שכן ניתן לאחסן בו את כל הדברים הישנים ודברים להם אין מקום בבית .הבעיה היא שרוב האנשים שמים כל מיני דברים במחסן ואינם משתמשים בהם וכך נוצר מצב בו נאגרים מלא חפצים, רהיטים, מכשירי חשמל, ספרים, כלי אוכל והרשימה עוד ארוכה. בשלב מסוים המחסן אינו יכול להכיל עוד חפצים, דבר שמוביל את רוב האנשים לאחסן את החפצים בזוויות שונות ולתלות אותם על תקרת המחסן וזאת על מנת שיוכלו לסגור ולנעול את דלת המחסן. במצב כזה השירות היעיל ביותר הוא פינוי מחסן בצורה מקצועית.

פינוי מחסן מקצועי

 פינוי מחסן בצורה מקצועית תמיד יעשה על ידי חברה שמומחית בתחום הפינוי. החברה תקטלג את התכולה של המחסן על פי סדר עדיפות של הלקוח, תפנה חלק מהדברים לאתר הפסולת הקרוב ביותר למקום המגורים ותציע חלק מהחפצים למכירה יד שנייה. החברה תמיד תכלול צוות מומחים שיפנו את החפצים השונים, יבצעו הערכה לגבי כל חפץ ושוויו, ינקו את המחסן ויאפשרו ללקוח להתחיל מחדש עם מחסן נקי וריק. הסבלים המומחים של חברת הפינוי יחסכו ללקוח גם את כל הקשור אל ההיבט הרגשי (אשר לעיתים מונע פינוי של חפצים שונים שבהן אין כבר תועלת כלשהי מהמחסן).

פינוי מחסנים- כל היתרונות 

  • קהלי יעד- פינוי מחסן מיועד הן לאנשים פרטיים, לחברות עם מחסנים גדולים, לעסקים עם מחסנים קטנים ולכל אחד שמעוניין בפינוי מקצועי של מחסנים על ידי צוות מומחים שמשלב בין יכולת ניקוי לבין יכולת הערכת שווי החפץ ופינויו או מכירתו למקום המתאים. דבר שיכול לחסוך ללקוח בצורה משמעותית ואף להוביל למכירה מוצלחת.
  • חסכון בזמן- פינוי וניקוי מחסן לוקחים (ברוב המקרים) זמן רב, לכן רוב האנשים דוחים פעולה זו עד אשר אין ברירה והם צריכים להתחיל ולבצע אותה בשבת או כמה שעות לאחר סיום יום עבודה. חברת פינוי מחסנים תחסוך זאת.
  • פינוי יעיל- הפינוי יעיל ביותר, שכן מפנים כל דבר לאתר פסולת, ליד שנייה, לעלטאזכן או שמוסרים כל מיני חפצים לצדקה.

ללא עלות – יש אפשרות לשירותי פינוי מחסן בחינם. כאן המומחים יסכמו עם הלקוח כי הם מפנים את תכולת המחסן בחינם ואילו הלקוח מאפשר להם לתרום או למכור דברים שבהם הוא אינו מעוניין.

Share:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *