שאלות ותשובות

מדוע כדאי לי להעסיק חברה לניקיון משרדים?

העסקתה של חברת ניקיון למשרדים תשפיע קודם כל על הנראות החיצונית של העסק שלכם בפני קהל הלקוחות ותבטיח שמשרדכם יהיה נקי ומטופח בכל רגע נתון. בנוסף לכך, הדבר ייצור חוויית עבודה נעימה ובטיחותית יותר לצוות העובדים וכך גם יפחית את אחוז ההיעדרויות ממקום העבודה בשל מחלות.

מהם השירותים הנכללים בניקיון משרד?

עובד ניקיון משרדים מקצועי ידאג ברמה היומית לפינוי האשפה, ניקוי הרצפות וחדרי השירותים, ניקוי המטבחונים וחידוש מלאי השתייה והכיבוד לעובדים, ניקוי אבק מהמשטחים השונים כולל שאיבת אבק משטיחים ואריגים וכך גם ניקוי מראות ודלתות זכוכית. במידה ואתם מעוניינים בשירותים נוספים כגון, ניקוי חלונות בגובה, פוליש והברקה קריסטלית ועוד, מומלץ להתייעץ עם חברת הניקיון למשרדים על מנת שתתאים לכם עובד ייעודי לביצוע המשימות הנ"ל.

במידה ואני בוחר להעסיק חברה לניקיון משרדים האם אני מחויב גם בתשלום הזכויות הסוציאליות של העובדים?

בפירוש לא. חברות הניקיון הן אלה שאחראיות לתשלום הזכויות הסוציאליות של עובדי הניקיון והן מחויבות לספק לעובד את כל התנאים המגיעים לו על פי הדין.

האם עליי לספק לעובדי הניקיון חומרי ניקוי וציוד ייעודי לניקיון משרדים?

אלא אם כן סיכמתם אחרת, חברת הניקיון למשרדים אמורה לספק את חומרי הניקוי והציוד הייעודי לניקיון המשרד. ציוד זה אמור לכלול: אקונומיקה, סבון, נייר טואלט, מטליות, שקיות אשפה וכדומה.

מהו היקף שעות הפעילות של עובדי חברת הניקיון?

היקף שעות הפעילות של עובדי הניקיון נקבע לפי הצרכים של העסק שלכם. במידה ואתם עסק שמונה מספר גדול של עובדים ההמלצה הינה להעסיק עובד ניקיון במשרה מלאה שנמצא במשרדכם לאורך כל שעות הפעילות ומפקח מקרוב על כל בעיה שעלולה להתעורר. במידה והינכם מנהלים עסק קטן האפשרות הטובה ביותר הינה להעסיק עובד לאחר שעות פעילות המשרד.

מה הדברים שכדאי לשים לב אליהם במעמד חתימת הסכם עבודה עם חברה לניקיון משרדים?

במעמד חתימת החוזה מומלץ לוודא כי הבהרתם לחברת הניקיון למשרדים את כל הצרכים של בית העסק שלכם, ביניהם: שעות הפעילות של המנקים, תחומי אחריותם, האם חומרי הניקוי נכללים בשירות, גובה התשלום החודשי וכך גם מהם התנאים לביטול העסקה במידה ואינכם מרוצים מהשירות אותו אתם מקבלים.