1

פרופיל חברה

אנו מבלים בעבודה את רוב היום, לכן אין ספק שבסביבה נקייה נהיה יותר נמרצים ואפקטיביים.

פשוט כי זה נעים יותר.

משרד נקי הוא מקום עבודה שכיף לבוא אליו, לעובדים וכמובן ללקוחות.

ראשית כי בסביבת עבודה נקייה, אסטתית ומסודרת יש אנרגיות חיוביות. אנחנו נהנים יותר במשרד, העבודה בו נעשית יותר בכיף, וכמובן שבעיני הלקוחות משרד נקי משדר רצינות, סדר, היגיינה וכמובן – מקצועיות.

אנו בקלינט יודעים שלכל לקוח יש את הרצונות שלו ותפיסת עולם שונה. לכן אנו מבינים שעלינו להתאים את עצמנו ואת שירותי הניקיון שלנו לפי צרכי הלקוח.

זיהוי נכון של הצרכים מתחיל בהתאמת שעות ניקיון המשרד, שעות שירותי הניקיון מושפעות מאופי פעילות המשרד, אנחנו מבינים שיש לקוחות שמעדיפים את ניקיון משרדים בבוקר מוקדם ואחרים מעדיפים ניקיון משרדים בערב, כאלו שצריכים חומרי ניקוי למשרד וכאלו שלא.

כל לקוח רוצה וצריך שירותים מסוגים שונים, לכן שירותינו כוללים גם:

פוליש והברקה קריסטלית, הברקת פרקטים,ניקיון ריצוף, ניקיון משרדים גדולים או ניקיון משרדים קטנים, ניקיון לאחר שיפוץ המשרד, ניקוי שטיחים וספות, ניקוי חלונות ראווה, ניקוי שטיחים וספות וכמובן שירותי הדברה.

אנחנו יודעים שאין לכם שום רצון להסביר שוב ושוב מה אתם רוצים, ואיך אתם אוהבים את המשרד שלכם. לכן אנחנו משקיעים המון אנרגיות במציאת עובדים מתאימים, רציניים וטובים כדי שתוכלו להתרכז בעבודה. אנחנו מקפידים על הפרטיים הכי קטנים תוך תשומת לב מדוייקת עבור כל לקוח.

בקלינט יודעים שעובדי חברה מקצועיים ואדיבים הם בעצם הפנים שלנו. לכן, אנו משקיעים מאמצים בגיוס והכשרת עובדים אמינים, מקצועיים ואדיבים. אנו שמים דגש על יחסי עבודה ויחסי אנוש חמים ורואים בחברה כמשפחה אחת גדולה.

ברור לנו שצוות עובדים מגובש ומיומן יביא את כולנו לרמות השירות שאליהן אנחנו שואפים.

בין כל כך הרבה חברות וכל כך הרבה הבטחות, אנחנו רוצים להיות שונים.

חשוב לנו שיזכרו את השם , השירות, האדיבות וכמובן הניקיון.